Často kladené otázky


Zde jsou některé odpovědi na Vaše nejčastější otázky. Potřebujete víc informaci?

Kontaktujte nás a pošlete nám své dotazy.

O ŘASÁCH

Proč jsou řasy Biasiol Beauty lepší než jiné. Například ty, které koupím v drogérii?

Řasy Biasiol Beauty především nejsou na jedno použítí, ale při správné péči je můžete aplikovat až 20x!

Nejsou tzv. “ploché” a svým vzhledem připomínají lidské řasy, pouze s větším dramatickým efektem a přesto jsou speciálně odlehčené a upravené tak, aby na oku nebyly zbytečně těžké a netlačily.

Jsou přirozeně matné, proto působí neumělým luxusním dojmem.

Z jakého materiálu jsou řasy vyrobeny?

Řasy Biasiol Beauty jsou vyrobeny ze speciálního syntetického materiálu, jež dokonale napodobuje lidské/ zvířečí řasy tzv. „Faux Mink“, který je výraběn ze syntetické směsi silkového (hedvábného) vlákna. V našem případě ovšem do opravdu jemných úzkých vláken, aby jsme dosáhli co nejlehčího a nejměkčího dojmu. Materál je matný a proto splývá s Vašimi vlastními řasami a navíc působí luxusním dojmem.

Každý tvar našich stripový (vějířkových) řas je navíc vrstvem handmade metodou “řasa na řasu”, kdy dochází k vyjímečnému drama 3D efektu.

Jsou řasy vhodné i pro vegany?

Ano. Naším cílem je díky řasám pouze docílit pohledu šelmy, nikoliv kvůli tomu zvířátkům ublížit. Řasy jsou tedy veganské a samozřejmě netestované na zvířatech.

Jsou řasy určené jen na jedno použití nebo je mohu použít vícekrát?

Ano. Řasy Biasiol Beauty slibují při správné péči možnost opakované

  • Aplikace až 20x!
Jak se mám o řasy starat, aby vydržely krasné co nejdéle?

Řasy Biasiol Beauty nesmí nikdy příjit do kontaktu s vodou (myšleno například po tekoupí proud vody) Hrozí pak nenávratné poničení jejich tvaru a 3D dramtického efektu.

Z černého pásku pouze opatrně odstraňtě přebytečné zaschnuté lepidlo, popřípadě řasy pročešte kartáčkem na obočí a opět přichyďte do tvaru k plastovému blistru uvnitř krabičky.

V případě potřeby je možné vatovou tyčinkou řasy jemně odlíčit olejovým odličovačem od spadaných stínů, či třpytek.

Kdy mám v průběhu líčení aplikovat umělé řasy?

Nejčastější způsob aplikace umělých řas je až na samotný závěr. Čili po nanesení očních stínů, případné linky a řasenky.

U řas Biasiol Beauty doporučujeme nanést řasenku výhradně před samotnou aplikací umělých řas. V opačném případě hrozí nenávratné poničení 3D dramatického efektu.

Jak mám řasy nalepit?
  • Na černý základový pásek řas naneste tenkou vrstvu lepidla.
  • Nechte pár vteřin zaschnout a poté aplikujte (rukou či pinzetou) přímo na víčko tesně nad vaše vlastní řasy.
  • Nejlepší aplikace docílíme přilepením středu a poté dolepením koutků.
Jaké mám použít lepidlo?

Lepidlo na řasy není součástí balení řas Biasiol Beauty. Doporučujeme zakoupení průhledného lepidla DUO pro perfektní výsledek.

Řasy mi při aplikaci po víčku kloužou. Co mám dělat?

Po nanesení tenké vrstvy lepidla na černý základový proužek řas vyčkejte cca 30 vteřin. Lepivost se zvýší a aplikace bude snazší.

Jak řasy odlepím?

Umělé řasy odstraňujtě opatrně směrem od vnějšího koutku oka (jemně chytneme mezi palec a ukazováček a lehkým tahem směrem ke koutku vnitřnímu řasy odlepte)

Mohu v nalepovacích řasách spát?

Tuto možnost nedoporučujeme. Nejen, že by mohlo dojít k poničení jejich tvaru, ale především by vám spánek v umělých řasách nemusel být příjemný.

Po odlepení řas mám opuchlá/začervenalá víčka. Co mám dělat?

Jde zřejmě o reakci lepidla na Vaší pokožku. Rozhodně s další aplikací řas počkejte alespoň 2dny a nechte oči odpočinou. Změňte druh lepidla, nebo při příští aplikaci řas naneste tenčí vstvu. Pokud podráždění ani tak neustopí, kontaktujte svého lékaře.

O NÁKUPU

Jak dlouho trvá doručení řas?

Vaší objednávku zpracujeme a odesíláme do 24h! Dále je na Vámi vybraném dopravci, kdy balíček doručí. Zpravidla 1-3dny od objednání.

Odesíláte mezinárodně?

Momentálně zatím odesíláme pouze do České republiky a Slovenska.

Kam se mám obrátit pokud požaduji reklamaci?

Prosím přečtěte si náš reklamační řád a poté případně kontaktujte naší zákaznickou linku či se obraťte na customer@biasiolbeauty.com