Umělé řasy Doplňky Vlasy

Řasy BABY

16.00 €
13.33 € bez DPH

- extra výrazný 3D dramatický efekt
- “cat eyes” stupňovaná délka trsíků
- luxusní balení
- možnost opakovaného nošení
- VEGAN & CRUELTY FREE

Vyberte {{g.group_name}}
Odhadované doručení 2 - 6 dní Odhadované doručení 6 - 8 dní

Další informace


Materiál: syntetické hedvábí - odlehčené vlákno s 3D matným efektem

Typ “BABY” je vhodný pro výrazný look. Hodí se pro středně velké oči s plnými víčky. Oko opticky otevře díky svému jedinečnému tvaru, který je složen ze stupňujících se trsíků.

JAK ŘASY APLIKOVAT?

Řasy opatrně vyjměte z průhledného blistru.
Černý pásek řas v případě potřeby zastřihněte na začátku dle velikosti vašeho oka.
Následně na černý pásek řas naneste tenkou vrstvu lepidla (lepidlo na řasy není součástí balení, doporučujeme modré - průhledné lepidlo DUO)
Řasy položte na “Chill zone” odkládací plochu uvnitř obalu řas a nechte pár vteřin zaschnout. Poté aplikujte (rukou či pinzetou) přímo na víčko tesně nad vaše vlastní řasy.
Nejlepší aplikace docílíme přilepením středu a poté dolepením koutků.
(Řasy BIASIOL BEAUTY nikdy dále neupravujte řasenkou! - Hrozí pak nenávratné poničení jejich tvaru a 3D dramatického efektu)

JAK ŘASY SLOUPNOUT A PEČOVAT O NĚ?

Umělé řasy odstraňujte z víčka opatrně směrem od vnějšího koutku oka - jemně chytneme mezi palec a ukazováček a lehkým tahem směrem ke koutku vnitřnímu řasy odlepíme.
Před vložením řas zpět do krabičky nezapomeňte Vaše krásky uložit ke spánku vždy čisté!
(Řasy BIASIOL BEAUTY nikdy nesmí příjit do těsnému kontaktu s vodou - hrozí pak nenávratné poničení jejich tvaru a 3D dramatického efektu)
Z černého pásku pouze opatrně odstraňte přebytečné zaschlé lepidlo, popřípadě řasy pročešte kartáčkem na obočí a opět přichyťte do tvaru k plastovému blistru uvnitř krabičky BIASIOL BEAUTY.

Řasy jsou určené pro opakované použití. V případě kvalitní péče a staroslivosti slibují řasy BIASIOL BEAUTY užití až více než 15x!

PROČ BIASIOL BEAUTY?

Objednáním produktu z řady BIASIOL BEAUTY jste se rozhodl/a nechat vyniknout svou jedinečnost a vystoupit z davu. Každý z výrobků byl připravován s největší péčí a důrazem na Vaše pohodlí a krásu. Zároveň je každý náš produkt netestovaný na zvířatech a 100% veganský.

Každý vějířek řas je připraven handmade pouze pro Vás! Žádné řasy proto nejsou zcela identické. Všechny si ovšem drží svůj jedinečný tvar, mat a “fluffy” 3D efekt, a to po celou dobu jejich nošení. Věděli jste, že řasy Biasiol Beauty si můžete aplikovat až 15x za sebou a při správné péči budou vypadat stále skvěle?!

Užijte si krásu a každý Váš den s #BiasiolBeauty!

Podobné produkty

Řasy BABY
16.00 €
Lepidlo DUO - se štětečkem
11.50 €
Řasy CRUSH
12.00 €
Pinzeta na řasy
10.00 €

Sleduj na instagramu

@biasiolbeauty - #biasiolbeauty

Pro Váš pohodlný nákup využíváme soubory cookie. Používáním webu potvrzujete, že jste obeznámeni s tím, co cookies jsou a jak je odmítnout. Souhlasím